Najděte svou doménu a můžete spustit web

-

Už máte svou doménu?

Pokud ne, stačí si ji vybrat a zaregistrujeme ji za Vás. Pokud ano, převeďte svou doménu k nám a to zcela bez problémů. o vše se postaráme. Napíšete nám název, my vše zařídíme a fungujete. Převod domény je pro naše klienty zdarma.

Zabezpečení SSL zdarma

Každá doména, která odkazuje na weby StudioMC, je dodávána scertifikátem SSL, aby vaši návštěvníci viděli, že váš web je bezpečný.

Bezplatné soukromí WHOIS

Automaticky poskytujeme soukromí WHOIS pro všechny způsobilé domény, a to zdarma.

Jednoduchá správa domény

My ve StudioMC věříme, že mít doménu, hosting a web u jedné firmy je dobře. Můžete vše spravovat sami, od úpravy záznamů DNS až po přeposílání adresy URL způsobem, který je jednoduchý a krásný.

Webové prezentace bez spamu

Nejste připraveni vytvořit webové stránky ? Nebojte se. Když si zaregistrujete svou doménu sami, převod je snadný a rychlý, vytvoříme krásnou webovou stránku bez spamu, zatímco vy dokončíte svou vizi.

Kolik stojí doménové jméno? 

Zálěží na doméně. CZ je kolem 150,- Kč ale pak jsou speciální jako .ART .HOTEL atd. Od několika desítek korun po tisíce, a jde-li o prémiové jména, desetitisíce i miliony.

Jak mohu získat bezplatnou doménu?

Při výběru koupě nebo ročního plánu webových stránek si můžete svou první doménu zaregistrovat p a my Vám ji první rok neúčtujeme.

Jak si mohu vybrat název domény?

Název vaší domény by měl posilovat vaši značku a měl by být snadno k nalezení. Pokud již máte obchodní název, zkuste jej použít jako vodítko. Můžete využít i www.nic.cz jedná-li se o doménu .cz a pokud jde o další domény, a je jich opravdu mnoho, viz https://www.web4u.cz/cs/domeny

Pokud si koupím doménu, ale můj web není připraven, co se stane?

Zatímco je váš web ve výstavbě, StudioMC poskytuje krásnou a jednoduchou stránku (bez reklam), dokud nebudete připraveni spustit.

Jak získám e-mail s názvem své domény?

Prostřednictvím našeho partnerství můžete získat vlastní e-mailové adresy pro použití s vaší doménou.

Mohu přesunout svou doménu mezi weby od StudioMC?

Ano. Pokud jste si zaregistrovali doménu prostřednictvím jiného registrátora a chcete ji používat s webem od StudioMC, pomůžeme ji přesunout do 24 hodin.

Co se stane s mou doménou, když smažu svůj web PublicMC?

Pokud již nechcete používat web od StudioMC, a nechcete ani jinou platformu, necháte svou doménu vypršet, obnovit ji za roční poplatek nebo převést k novému poskytovateli. Pokud obnovíte, budete pokračovat ve správě domény prostřednictvím PublicMC.

 

Jak koupit název domény

- Vyhledejte své jméno, firmu nebo název značky.

- Ověřte si dostupnost doménových jmen na široké škále rozšíření domén.

- Vyberte jeden nebo více názvů domén a přípon domén.

- Zaregistrujte své vybrané domény a převeďte k nám, abyste je mohli spravovat na jednom místě.

- Podívejte se a zaplaťte.

Čtěte více

Vytvářejte profesionální videa

Jednostránkové weby

Vestavěné nástroje SEO

-->