IFBB Diamond Cup Czechia 2024 - startovní listiny

Tradiční jarní mezinárodní soutěž IFBB Diamond Cup Czechia se letos bude konat na novém místě v krásném kulturním domě v Milovicích a to již tuto sobotu 8. června 2024 (mapa zde).

Je to jeden z vrcholů domácí jarní sezóny a mnoho českých závodníků, kteří si nechtějí nechat ujít příležitost zabojovat o některou z 14 Elite profesionálních karet, směřuje přípravu k této soutěži.

Soutěžit se bude v mnoha kategoriích a některé z nich budou otevřeny také věkové kategorie juniorů a masters. Na své si tedy přijdou milovníci něžných a svůdných ženských křivek, ale i příznivci vybroušených svalnatých mužných těl. Na pódiu se objeví kategorie kulturistiky mužů, physique mužů, klasické kulturistiky, classic physique, muscular physique, bikiny fitness, bodyfitness, wellness fitness, fit model žen, pro masters pak kulturistika, klasická kulturistika, physique, bodyfitness a bikiny fitness, pro juniory kulturistika, klasická kulturistika, physique a pro juniorky bikiny fitness.
Kompletní propozice naleznete zde.

Celkem je na soutěž přihlášeno 73 závodníků z 10 zemí.

Prezentace závodníků bude probíhat v pátek 7. června od 14:00 - 18:00 hod v Kulturním domě Milovice.
Začátek soutěže v sobotu 8. června je naplánovaný na 10:00 hod.
Přesný harmonogram a sled kategorií bude upřesněn a poté zveřejněn po páteční prezentaci.

Součástí soutěže budou i prodejní a prezentační stánky.

Vstupenky lze objednat na stránkách KD Milovice
1. řada je určena pro rozhodčí
2. řada hosté a partneři soutěže
3. řada cena 700 Kč
4. řada cena 500 Kč
od 5. řady předprodej v KD Milovice - cena 300 Kč
Vstupenky do 3. a 4. řady, lze objednat pouze na tel.: +420 606 376 750
nebo e-mailu m_tichy@sendme.cz

Nenechte si Diamond Cup Czechia ujít a podpořte české závodníky přímo na místě!

Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma Team Pro Tan Czech. Veškeré informace co se týče objednání nástřiků najdete na webu www.protanczech.cz nebo aktuální informace na FB Pro Tan Czech či ve FB skupině.

 


bikiny fitness juniorky

• 1. Adela Postranska (Česká republika)
• 2. Natalie Sazamova (Česká republika)

bikiny fitness ženy do 162 cm

• 1. Anna Kushkian (Arménie)
• 2. Natalia Diaz Gonzalez (Česká republika)
• 3. Xenia Zdenkova (Česká republika)
• 4. Clarissa Pajukoski (Finsko)

bikiny fitness ženy do 166 cm

• 1. Jitka Neuwirthova (Česká republika)
• 2. Michaela Stepankova (Česká republika)
• 3. Regina Tselik (Estonsko)
• 4. Justyna Kozik (Polsko)

bikiny fitness ženy do 169 cm

• 1. Viktoryia Hoshka (Bělorusko)
• 2. Adela Postranska (Česká republika)
• 3. Sabina Vokounova (Česká republika)
• 4. Nikola Ambros (Česká republika)
• 5. Sandra Fey (Německo)
• 6. Luisa Otzelberger (Německo)
• 7. Wioleta Matczak (Polsko)

bikiny fitness ženy do 172 cm

• 1. Tereza Tumova (Česká republika)
• 2. Eliska Kostalova (Česká republika)
• 3. Ewelina Kozikowska (Polsko)
• 4. Ester Viznerova (Slovensko)

bikiny fitness ženy nad 172 cm

• 1. Natalie Sazamova (Česká republika)
• 2. Ines Bowenkerk (Německo)
• 3. Jana Remiasova (Slovensko)

bikiny fitness masters

• 1. Adela Stonawska (Česká republika)
• 2. Natalia Diaz Gonzalez (Česká republika)
• 3. Xenia Zdenkova (Česká republika)
• 4. Nikola Ambros (Česká republika)
• 5. Sandra Fey (Německo)
• 6. Justyna Kozik (Polsko)
• 7. Ivette Martin (Slovensko)
• 8. Zuzana Benkova (Slovensko)

bodyfitness

• 1. Iveta Hanzelkova (Česká republika)
• 2. Karolina Milova (Česká republika)
• 3. Eva Budina (Česká republika)
• 4. Katerina Brychtova (Česká republika)
• 5. Mareike Streb (Německo)
• 6. Romana Stefanikova (Slovensko)

bodyfitness masters

• 1. Iveta Hanzelkova (Česká republika)
• 2. Eva Budina (Česká republika)
• 3. Katerina Brychtova (Česká republika)

physique ženy

• 1. Lucie Jakesova (Česká republika)
• 2. Nikoleta Culagova (Slovensko)
• 3. Tina Landl (Rakousko)

wellness fitness

• 1. Marketa Hartl (Česká republika)
• 2. Jana Vojtiskova (Česká republika)
• 3. Petra Hrazankova (Česká republika)
• 4. Anastassia Toikka (Estonsko)
• 5. Janin Goetz (Německo)

fit - model ženy

• 1. Alena Stupkova (Česká republika)
• 2. Viznerova (Slovensko)

kulturistika junioři

• 1. Denis Unger (Rakousko)

kulturistika muži do 80 kg

• 1. Slobodan Mitkov (Německo)

kulturistika muži do 90 kg

• 1. Dennis Kula (Česká republika)
• 2. David Jezek (Česká republika)
• 3. Alexandr Haluska (Česká republika)

kulturistika muži do 100 kg

• 1. Fuad Gulu-zada (Azerbajdžan)
• 2. Roman Kotal (Česká republika)

kulturistika muži nad 100 kg

• 1. Petr Helisek (Česká republika)
• 2. Grzegorz Bakun (Polsko)
• 3. Jaroslav Banar (Slovensko)
• 4. Gernot Kobermann (Rakousko)

klasická kulturistika junioři

• 1. Denis Unger (Rakousko)

klasická kulturistika muži

• 1. David Jezek (Česká republika)

classic physique muži

• 1. Tomas Kolensky (Česká republika)
• 2. Christian Schmitz (Německo)
• 3. Daniel Kunikowski (Polsko)
• 4. Ladislav Kalmart (Slovensko)

physique muži nad 182 cm

• 1. Josef Ptacnik (Česká republika)
• 2. Zdenek Piekarz (Česká republika)
• 3. Marian Derdak (Slovensko)

muscular physique muži

• 1. Alexander Henkel (Německo)
• 2. Radomir Sulek (Slovensko)

Úřední hodiny sekretariátu

Středa 12:00 - 18:00 hod

Ostatní dny telefonicky 17:00 - 20:00 hod

737 651 578
Krátké zprávy

Partneři