Pozvánka na seminář s Pawlem Fillebornem

V pátek 19. května - den před konání mezinárodní soutěže IFBB Mr. Universe Prague - proběhne v pražském hotelu Hilton seminář s Pawlem Fillebornem , mužem, který stojí v čele všech rozhodčích na nejvýznamnějších mezinárodních amatérských i profesionálních soutěžích IFBB.

+ Seminář (který bude v angličtině, avšak samozřejmě za přítomnosti českého tlumočníka) je určen pro všechny rozhodčí, ale také pro závodníky a trenéry, kteří chtějí slyšet vše o nejdůležitějších pravidlech všech soutěžních disciplín federace IFBB, o vystupování na pódiu mezinárodních soutěží, o kritériích rozhodování jednotlivých kategorií a také o nejdůležitějších rozdílech v hodnocení mezi jednotlivými soutěžními disciplínami od kulturistiky a klasické kulturistiky přes bodyfitness, wellness fitness a bikiny fitness až po physique mužů i žen. 

Pawel Filleborn je jedním z vůdčích funkcionářů IFBB, kteří určují mezinárodní trendy rozhodování a pravidel a jeho vědomosti jsou neocenitelné pro všechny rozhodčí, stejně tak pro všechny závodníky s mezinárodními ambicemi a jejich trenéry.

Cena semináře je 1000 Kč, částku prosím uhraďte na účet 22349/5500 (Raiffeisenbank). Potvrzení své účasti pošlete na e-mailovou adresu hajabacroman@seznam.cz.

 

Čtěte více

Velký úspěch na Mistrovství Evropy 2023

Velký úspěch na Mistrovství Evropy 2023

Český svět kulturistiky a fitness zaznamenal obrovský úspěch na letošním Mistrovství Evropy, které se konalo, jako už v předchozích letech, ve španělské Santa Susanně pod záštitou mezinárodní federace IFBB ve dnech 4. až 7. května 2023.

Nominace na Mistrovství Evropy 2023

Nominace na Mistrovství Evropy 2023

V termínu od 3. do 7. května 2023 proběhne ve Španělsku v Santa Susaně Mistrovství Evropy pro všechny kategorie.

Soutěže, semináře a další akce SKFČR v roce 2023

Soutěže, semináře a další akce SKFČR v roce 2023

Rok 2022 se po dvou letech, co se týče soutěží, opět vrátil do klasického formátu, kdy na jaře proběhly všechny mistrovské soutěže, 3 pohárové a dvě IFBB mezinárodní soutěže a na podzim 3 pohárové, 6 kondičních a 4 IFBB mezinárodní soutěže. 

-->