Nominace na Mistrovství Evropy 2023

V termínu od 3. do 7. května 2023 proběhne ve Španělsku v Santa Susaně Mistrovství Evropy pro všechny kategorie.

+ V sobotu 18. března 2023 v Praze proběhne nominace na Mistrovství Evropy pro všechny kategorie. Všichni zájemci o start musí nejpozději do 13. března 2023 potvrdit svůj zájem účastnit se ME, a to výhradně e-mailem na adresu Jany Jeřábkové jana.skfcr@gmail.com a sekretariátu sekretariat@skfcr.cz. V žádosti o nominaci je nutno uvést CELÉ JMÉNO A PŘÍJMENÍ, TELEFON, VĚK, VÝŠKU A PLÁNOVANOU KATEGORII NA ŠAMPIONÁTU!.

Elektronickou formou Vám následně zašleme další informace a budete pozváni na nominaci. Pozor, počet zájemců o start na ME je výrazně vyšší, než kolik reprezentantů mohou jednotlivé národní federace nominovat.

V případě, že máte k nominaci na Mistrovství Evropy jakékoliv dotazy, směřujte je na sekretariát SKFČR (sekretariat@skfcr.cz).

Kdo se může nominace zúčastnit?

Níže uvedené podmínky neplatí pro „jistotu startu na dané soutěži“, ale jen pro „možnost zúčastnit se nominace na danou soutěž“. Nominace pak proběhne dle zavedených pravidel, tzn. státní trenéři budou posuzovat sportovce podle jejich formy a možností potenciálního umístění.

Mistrovství Evropy a mistrovství světa

Vše výše uvedené platí pro příslušné věkové kategorie, tzn. junioři musí mít zmíněná umístění/účasti na juniorských soutěžích, muži/ženy na soutěžích dospělých.

Stejně jako v minulých letech platí, že zájemci o start na ME nebo MS musí plnit podmínky předsoutěžního monitoringu (platí pro vybrané kategorie, viz informace v odkazovaném článku).

Čtěte více

Velký úspěch na Mistrovství Evropy 2023

Český svět kulturistiky a fitness zaznamenal obrovský úspěch na letošním Mistrovství Evropy, které se konalo, jako už v předchozích letech, ve španělské Santa Susanně pod záštitou mezinárodní federace IFBB ve dnech 4. až 7. května 2023.

Soutěže, semináře a další akce SKFČR v roce 2023

Rok 2022 se po dvou letech, co se týče soutěží, opět vrátil do klasického formátu, kdy na jaře proběhly všechny mistrovské soutěže, 3 pohárové a dvě IFBB mezinárodní soutěže a na podzim 3 pohárové, 6 kondičních a 4 IFBB mezinárodní soutěže.

Pozvánka na seminář s Pawlem Fillebornem

V pátek 19. května - den před konání mezinárodní soutěže IFBB Mr. Universe Prague - proběhne v pražském hotelu Hilton seminář s Pawlem Fillebornem, mužem, který stojí v čele všech rozhodčích na nejvýznamnějších mezinárodních amatérských i profesionálních soutěžích IFBB.