IFBB Diamond Cup Prague 2022 - první informace

Je to první vrchol podzimní domácí sezóny a svou přípravu k tomuto vrcholu směřuje mnoho českých závodníků, kteří si nechtějí nechat ujít jedinečnou příležitost zabojovat o některou z  28 Elite profesionálních karet . A závodit zde opět budou i profesionálové, kteří se představí v kulturistice a bikiny fitness v rámci soutěže  IFBB Elite Pro Prague !

4. ročník mezinárodní soutěže IFBB Diamond Cup Prague proběhne v sobotu 1. října 2022. Celé klání proběhne v prostorách pražského luxusního hotelu Hilton (mapa).

Je to první vrchol podzimní domácí sezóny a svou přípravu k tomuto vrcholu směřuje mnoho českých závodníků, kteří si nechtějí nechat ujít jedinečnou příležitost zabojovat o některou z 28 Elite profesionálních karet. A závodit zde opět budou i profesionálové, kteří se představí v kulturistice a bikiny fitness v rámci soutěže IFBB Elite Pro Prague!

Soutěžit se bude v mnoha kategoriích, ve spoustě z nich budou otevřeny také věkové kategorie juniorů a masters. Na své si tedy přijdou milovníci něžných a svůdných ženských křivek, ale i příznivci svalnatých mužných těl vybroušených jako diamant, jak již samotný název akce napovídá. Na pódiu se objeví kategorie kulturistiky mužů, physique mužů, klasické kulturistiky, classic physique, muscular physique, bikiny fitness, bodyfitness, wellness fitness, physique žen, fit model žen a fit párů, pro masters pak kulturistika, physique, classic physique, bodyfitness, bikiny fitness, pro juniory kulturistika, physique, bikiny fitness.

Těšit se můžete i na Expo a doprovodný program v předsálí a venkovních prostorách hotelu Hilton.

Čtěte více

Velký úspěch na Mistrovství Evropy 2023

Velký úspěch na Mistrovství Evropy 2023

Český svět kulturistiky a fitness zaznamenal obrovský úspěch na letošním Mistrovství Evropy, které se konalo, jako už v předchozích letech, ve španělské Santa Susanně pod záštitou mezinárodní federace IFBB ve dnech 4. až 7. května 2023.

Závodník

Klub

-->