Česká výprava na IFBB Mistrovství světa dětí ve fitness 2024

Po dlouhé době se česká výprava zúčastnila prestižního IFBB Mistrovství světa dětí ve fitness 2024, které se konalo ve dnech 14.-17. června 2024 v městě Čačak, Srbsko. Naše malá, ale odhodlaná skupina pěti talentovaných závodnic reprezentovala Českou republiku s hrdostí a odvahou. Výpravu tvořily Diana Vyskočilová, Marie Kolářová, Marie Plhalová, Erika Zavadilová a Nela Bernhaurová.

Největšího úspěchu dosáhla Marie Kolářová, která se ve své kategorii fitness dívek do 11 let umístila na krásném 13. místě. Tento výsledek je důkazem její píle, tréninkového nasazení a odhodlání, které inspiruje všechny mladé sportovce v naší zemi.

Chceme touto cestou poděkovat všem našim závodnicím za jejich skvělou reprezentaci a obrovskou práci, kterou do přípravy na tento šampionát vložily. Vaše výkony nám ukázaly, že Česká republika má v dětském fitness skvělou budoucnost a mnoho talentů, které mohou dosáhnout velkých úspěchů.

Doufáme, že tento úspěch bude motivací pro další mladé závodníky, aby se připojili k našim řadám a snažili se o nominaci na příští mistrovství světa. Vaše cesta začíná již dnes – s odhodláním, tréninkem a vírou ve své schopnosti můžete dosáhnout velkých věcí.

Rádi bychom také vyjádřili vřelé poděkování našim sponzorům a partnerům, bez jejichž podpory by účast české výpravy na mistrovství světa nebyla možná. Díky jejich štědrosti a podpoře jsme mohli zajistit potřebné prostředky pro přípravu a cestu našich mladých talentů. Vaše pomoc je pro nás neocenitelná a vážíme si vaší důvěry a spolupráce. Děkujeme!

Úřední hodiny sekretariátu

Středa 12:00 - 18:00 hod

Ostatní dny telefonicky 17:00 - 20:00 hod

737 651 578
Krátké zprávy

Partneři